ПРО МАТРИЦЮ ГРIНА ЗЛIЧЕННОЇ ЛIНIЙНОЇ МАЙЖЕ ТРИКУТНОЇ СИСТЕМИ ДИФЕРЕНЦIАЛЬНИХ РIВНЯНЬ
Анотація
Для злiченної лiнiйної системи диференцiальних рiвнянь, близької до трикутної, отримано достатнi умови iснування нескiнченної матрицi Грiна, що задовольняє заданi умови.
Ключовi слова: злiченнi системи, матриця Грiна.
Завантаження
Посилання
Valeev, K., & Zhautuikov, O. (1962) Beskonechnye sistemy differencial’nyh uravneniy [Infinite Systems of Differential Equations]. Moskow: Foreign literature.
Samoilenko, A., & Teplinskyi, Yu. (1993). Schetnyesistemydifferencial’nyhuravneniy[Countable Systems of Differential Equations]. Kiev: IM NAN Ukrainy.
Daletskiy, Yu, & Krein, M. (1970). Ustoichivost resheniy differencial’nyh uravneniy v banakhovom prostranstve [Stability of the Solutions of Differential Equations in the Banakh space]. Moskow: Nauka.
Massera, J, & Schaffer, J. (1970). Lineinye differencial’nye uravnenia i funcional’nye prostranstva [Linear Differential Equations and Function Spaces]. Moskow: Mir.
Rosenvasser, Y. (1977). Pokazately Lyapunova v teorii lineynyh sistem upravlenya [Lyapunov’s indicators in the Theory of Linear Systems of Control]. Moskow: Nauka.
Fikhtengoltz, G. (1970). Kurs differencial’nogo i integral’nogo ischislenya. T.2 [Course of Differential and Integral Calculus. V.2]. Moskow: Nauka.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).