ON ONE BORDER PROBLEM OF RING DOMAIN DEFORMATION
Анотація
В данiй роботi методом комплексних потенцiалiв Мусхелiшвiлi побудовано розв’язок граничної задачi теорiї пружностi для областi в формi кiльця з кусково-сталими граничними умовами на контурi. Розв’язок одержано в аналiтичному виглядi i зведено до форми, придатної для чисельного моделювання. Встановлено, що в околi контура має мiсце деформацiя областi, близька до зсуву (на дiлянках границi з ненульовою граничною умовою) або до радiального стиску (на дiлянках границi з нульовою граничною умовою).
Ключовi слова: комплекснi потенцiали Мусхелiшвiлi, гранична задача теорiї пружностi, безрозмiрнi параметри, деформацiя зсуву, радiальне стискання.
Завантаження
Посилання
Muskhelishvili, NI (1966). Some basic problems of mathematical theory of elasticity. Moscow: Science.
Anpilohov, D., Snizhko, N. (2017). The angular deformation of the ring with reference to the centrifugal forces. Lobachevskii Journal of Mathematics, 38 (3), 395-399.
https://doi.org/10.1134/S1995080217030064
Anpilohov, D., Snizhko, N. (2017). Deformation of the ring by an unevenly distributed moment. Modern Problems of Physics and Mathematics: Materials of the III International Scientific and Practical Conference. Orel: OGU, 225-231.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).