Про взаємозв’язки між вузькими операторами та операторами Море на просторах
Анотація
Ми порівнюємо два класи лінійних неперервних операторів, заданих на просторах - вузькі оператори та оператори Море. Обидва класи можна розглядати як узагальнення поняття компактного оператора на цих просторах. Добре відомо, що кожний компактний оператор є вузьким. Ми доводимо, що кожний оператор Море також є вузьким. Отже, природним є запитання: який зв’язок існує між цими класами? Ми показуємо, що у загальному випадку вони непорівнянні. Так, на просторі існує невузький оператор Море, а на просторах , існує вузький оператор, який не є оператором Море.
We compare two classes of continuous Ііпеаг operators on -spaces - narrow operators and Maurey operators. Both classes can be considered as generahzations of the notion of a compact operator on the spaces Lp. It is well known that every compact operator is narrow. We prove that every Maurey operator is narrow. So, the following question naturally arises: what is the connection between these classes? We show that they are incomparable, in general. More precisely, there exists a non-narrow Maurey operator on , and there is a narrow non-Maurey operator on for .
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).