ДОСЛIДЖЕННЯ С.Д. ЕЙДЕЛЬМАНА НЕЛIНIЙНИХ ЗАДАЧ ТА ЇХ РОЗВИТОК
Анотація
Зроблено короткий огляд праць С.Д. Ейдельмана, в яких дослiджувались нелiнiйнi задачi. Розглянуто також працi, присвяченi вивченню квазiлiнiйних параболiчних систем з виродженням на початковiй гiперплощинi та квазiлiнiйних ультрапараболiчних рiвнянь. Доведена теорема про локальну розв’язнiсть задачi Кошi з однорiдною початковою умовою для квазiлiнiйного ультрапараболiчного рiвняння, а також наводяться деякi результати про глобальну розв’язнiсть задачi Кошi для таких рiвнянь.
A brief reviev S. D. Eidelman results of the investigation for nonlinear problems is presented. We consider also papers deals with study quasilinear parabolic systems with degeneration on the initial hyperplane and quasilinear ultraparabolic equations. The local solvability theorem for the Cauchy problem for a quasilinear ultraparabolic equation with homogenous initial condition is proved and some global solvability results for theese equations is presented too.
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).