ПРО ВЛАСТИВОСТI РОЗВ’ЯЗКIВ ДЕЯКИХ УЛЬТРАПАРАБОЛIЧНИХ РIВНЯНЬ ТИПУ КОЛМОГОРОВА НА НЕОБМЕЖЕНИХ ЧАСОВИХ IНТЕРВАЛАХ
Анотація
Для одного класу ультрапараболiчних рiвнянь типу Колмогорова зi сталими коефiцiєнтами в невиродженiй групi членiв знайдено явний вираз для фундаментального розв’язку та одержано його оцiнки. Цi результати застосовано до виведення iнтегральних зображень розв’язкiв на необмежених часових iнтервалах, доведення теореми про стiйкiсть нульового розв’язку, теорем типу Лiувiлля, а також установлення коректної розв’язностi задачi Кошi на часовому iнтервалi (0, ∞) i задачi без початкових умов.
An explicit fundamental solution as well as it’s estimates are constructed for a class of ultraparabolic equations of Kolmogorov type with the constant leading coefficients. The obtained results are used to derive the integral representations of the solutions on unbounded time intervals, to prove the theorem of the zero solution stability, to prove theorems of Liouville type, and to set the correct solvability of the Cauchi problem on the time interval (0, ∞) and of the problem without initial conditions.
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).