МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИФУЗIЙНОГО МАСОПЕРЕНОСУ ЗI СПЕКТРАЛЬНИМ ПАРАМЕТРОМ ДЛЯ n-IНТЕРФЕЙСНИХ НЕОДНОРIДНИХ I НАНОПОРИСТИХ НЕОБМЕЖЕНИХ СЕРЕДОВИЩ
Анотація
Методами iнтегрального перетворення Лапласа i фундаментальних функцiй Кошi побудований точний аналiтичний розв'язок математичної моделi дифузiйного масопеносу для неоднорiдного напiвобмеженого нанопористого середовища з системою n-iнтерфейсних взаємодiй та умов нестацiонарностi переносу на масообмiнних межах. Доведено теорему про розв'язнiсть крайової задачi, розроблено новi рекурентнi алгоритми та обчислювальнi процедури для побудови матриць впливу, породжених неоднорiдностями задачi та системою 2n-iнтерфейсних умов.
The exact analytical solution of the problem of adsorption mass transfer for heterogeneous n-interface and nano porous unlimited medias with n-interface limits system with 2n no stationary regimes of mass exchange process on the mass exchanged surfaces is constructed. The theorem of resolution is proved. The new algorithms end calculation procedures for the fluid functions matrix construction of heterogeneous systems, of the boundary conditions end interface conditions system are introduced.
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).