ВIДТВОРЮВАНIСТЬ ПОСЛIДОВНОСТЕЙ У БАНАХОВИХ ПРОСТОРАХ
Анотація
Пропонується новий метод доведення ряду вiдомих теорем про властивостi деяких класичних банахових просторiв. Метод грунтується на застосуваннi елементарно леми (леми 1), яка дозволяє значно економити бiльшiсть доведень, вiдомих ранiше. Одержанi також узагальнення теореми I.Лiнденштрауса, А.Олевського та А.Пелчиньського про точну вiдтворюваннiсть системи Гаара та теореми Дж.Бургейна та Г.Розенталя про вiдсутнiсть знаковкладень простору в .
We present a new method to prove a number of the well-known theorems on properties of some classical Banach spaces. It is based on an elementary lemma (Lemma 1) which makes the most of the known proofs more short. Besides, we prove generalizations of the J.Lindenstrauss, A.M.Olevskii and A.PeГlczynski theorem on precise reproducibility of the Haar system and the J.Bourgain and H.Rosenthal theorem on the non-existence of sign-embeddings of the space into .
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).