IНТЕГРАЛЬНI МНОГОВИДИ ТА ДИНАМIЧНА ЕКВIВАЛЕНТНIСТЬ ДИФЕРЕНЦIАЛЬНО-ФУНКЦIОНАЛЬНИХ РIВНЯНЬ
Анотація
Розглядаcться система нелiнiйних диференцiально-функцiональних рiвнянь. Права частина системи задовольняc iнтегральну умову Лiпшиця. Доведено iснування iнтегральних
многовидiв. Показано, що вихiдну систему за допомогою гомеоморфної замiни можна звести до простiшого вигляду.
We consider a system of nonlinear functional differential equations. The right-hand side of the system satisfies the integral Lipschitz condition. We prove the existence of an integral manifolds. It is shown that the initial system can be reduced into simpler form by homeomorphic substitution.
Завантаження
Посилання
Хейл Дж. Теория функциональнодифференциальных уравнений.– М.: Мир, 1984.– 421 с.
Фодчук В.И., Клевчук И.И. Интегральные множества и принцип сведения для дифференциально-функциональных уравнений// Укр. мат. журн.–1982.–34, N3.–С.334–340.
Фодчук В.I., Бiгун Я.Й., Клевчук I.I., Черевко I.М., Якiмов I.В. Регулярно i сингулярно збуренi диференцiально-функцiональнi рiвняння.–К.: Iн-т математики НАН України, 1996.–210 с.
Келли Дж.Л. Общая топология.–М.: Наука, 1968.–383 с.
Клевчук И.И., Фодчук В.И. О динамической эквивалентности дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа// Укр. мат. журн.–1985.–37, N1.–C.31–37.
Боголюбов Н.Н., Митропольский Ю.А. Асимптотические методы в теории нелинейных колебаний.–М.: Наука, 1974.–503 с.
Самойленко А.М. Элементы математической теории многочастотных колебаний.–М.: Наука, 1987.–304 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).