ДО ПИТАННЯ ЗНАХОДЖЕННЯ КООРДИНАТ ТОЧОК ПЕРЕТИНУ ДВОХ КРИВИХ ДРУГОГО ПОРЯДКУ
Анотація
Виведенi рiвняння для знаходження координат точок перетину двох кривих другого порядку. Проаналiзовано можливiсть спрощення цих рiвнянь шляхом перетворення базової системи координат.
Equations for coordinates calculation of intersection for two curves of the second order are obtained. The possibility to simplify these equations by transformation of basic coordinate system is analized.
Завантаження
Посилання
Гайдайчук И.В., Ясинский Е.В. Визуализация сцен квадратичных объектов методом построчечного сканирования // Проблемы управления и информатики.–1996.–N3. –C. 133–136.
Gaidaichuk I.V., Sadovyak A.M., Yasinskiy E.V. One method for volume visualization of quadratic bodies scienes // Development and application systems.–Suceava, Romania, 1996. – N7. –PP.
Александров П.С. Лекции по аналитической геометрии, дополненные необходимыми сведениями из алгебры с приложением собрания задач, составленного А.С. Пархоменко.–М.:Наука, 1968.–912 с.
Александров П.С. Курс аналитической геометрии и линейной алгебры.–М.: Наука, 1979.– 511 с.
Аналiтична геометрiя. За загальною редакцiєю доц. Бiлоусової. –К.: Вища школа, 1973. –327 с.
Бахвалов С.В., Бабушкин Л.И., Иваницкая В.П. Аналитическая геометрия. –М.: Просвещение, 1970. –376 с.
Виноградов И.М. Аналитическая геометрия. – М.: Наука, 1986. –176 с.
Ильин В.А., Поздняк Э.Г. Аналитическая геометрия. –М.: Наука, 1981. –232 с.
Моденов П.С. Аналитическая геометрия. –М.: Изд-во Моск. ун-та, 1969. –698 с.
Погорелов А.В. Аналитическая геометрия. –М.: Наука, 1978. –208 с.
Постников М.М. Аналитическая геометрия. –М.: Наука, 1973. –751 с.
Привалов И.И. Аналитическая геометрия. –М.: Наука, 1966. –272 с.
Курош А.Г. Курс высшей алгебры.–М.: Наука, 1965.–432 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).