ПРО ДОСТАТНI УМОВИ ICНУВАННЯ IНТЕГРАЛЬНИХ МНОГОВИДIВ СИНГУЛЯРНО ЗБУРЕНИХ ДИФЕРЕНЦIАЛЬНО-ФУНКЦIОНАЛЬНИХ РIВНЯНЬ
Анотація
Встановлено достатнi умови iснування iнтегральних многовидiв сингулярно збурених диференцiально-функцiональних рiвнянь у виглядi сукупностi нерiвностей для деяких до-
помiжних функцiй.
The sufficient conditions of existence are established for integral manifolds of the singularly perturbed differential-functional equations as a totality of inequalities for some auxiliary functions.
Завантаження
Посилання
Задирака К.В. О нелокальном интегральном многообразии нерегулярно возмущенной дифференциальной системы // Укр. мат журн.–1965.–17,
N1.–C.47–63.
Стрыгин В.В., Соболев В.А. Разделение движений методом интегральных многообразий.–М.: Наука, 1988.– 256 с.
Митропольский Ю.А., Фодчук В.И. Об устойчивых интегральных многообразиях для одного класса сингулярно возмущенных систем с запаздыванием // Укр. мат журн.– 1968.–20, N6.– C.791–801.
Фодчук В.И., Черевко И.М. К теории интегральных многообразий сингулярно возмущенных дифференциально-разностных уравнений // Укр. мат журн.–1982.– 34, N6.–C.725–731.
Митропольский Ю.А., Фодчук В.И., Клевчук И.И. Интегральные многообразия, устойчивость и бифуркация решений сингулярно возмущенных дифференциально-функциональных уравнений // Укр. мат журн.– 1986.–38, N3.– C.335–340.
Черевко I.М. Iнтегральнi многовиди i декомпозицiя нелiнiйних сингулярно збурених систем iз запiзненням // Нелiнiйнi коливання.–1998.–1, N1.–C.139–144.
Хейл Дж. Теория функционально-дифференциальных уравнений.–М.: Мир, 1984.–421 с.
Лыкова О.Б., Барис Я.С. Приближенные интегральные многообразия.–К.: Наук. думка, 1993.–314 с.
Лакшмикантам В., Лила С., Мартынюк А.А. Устойчивость движения: метод сравнения.– К.: Наук. думка, 1991.–248 с.
Филатов А.Н., Шарова Л.В. Интегральные неравенства и теория нелинейных колебаний.–М.: Наука, 1976.–152 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).