СТIЙКIСТЬ У СЕРЕДНЬОМУ КВАДРАТИЧНОМУ РОЗВ'ЯЗКIВ СИСТЕМ ВИРОДЖЕНИХ ЛIНIЙНИХ СТОХАСТИЧНИХ РIВНЯНЬ
Анотація
Знайденi умови стiйкостi в середньому квадратичному розв'язкiв систем сингулярно вироджених лiнiйних piвнянь з урахуванням випадкових збурень коефiцicнтiв за допомогою другого методу Ляпунова.
Conditions of stability in the mean square of the solutions of the systems of singular degenerative linear equations with random perturbations of coefficients with the help of the second Lyapunov method are obtained.
Завантаження
Посилання
Гихман И.И., Скороход А.В. Стохастические дифференциальные уравнения.–К.: Наук. думка, 1968.–354 с.
Васильева А.Б., Бутузов А.Ф. Сингулярно возмущенные уравнения в критических случаях.–М.:Изд-во Моск. ун-та, 1978.–106 с.
Климушев А.И., Красовский Н.Н. Равномерная асимптотическая устойчивость систем дифференциальных уравнений с малым параметром при производных // Прикл. матем. и механика.–1961.–
, вып.6.–С.680–690.
Кореневский Д.Г. Устойчивость динамических систем при случайных возмущениях параметров. Алгебраические критерии.–К.:Наук. думка, 1989.–208 с.
Мазко А.Г. Оценка расположения спектра матрицы относительно плоских кривых // Укр. мат. журн.–1985.–37, N1.–С.38–42.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).