ОПТИМIЗАЦIЙНА ДИНАМIЧНА МОДЕЛЬ ЛЕОНТЬCВА-ФОРДА IЗ ЗМIННОЮ ТЕХНОЛОГIЄЮ ОСНОВНОГО ТА ДОПОМIЖНОГО ВИРОБНИЦТВ
Анотація
Запропонована i дослiджена оптимiзацiйна динамiчна модель Леонтьcва-Форда iз змiнною технологicю основного та допомiжного виробництв. Наведенi необхiднi та достатнi умови оптимальностi розв'язку дискретного варiанта моделi.
The optimal dynamical Leontjev-Ford model with variable technology of basic and auxiliary productions is proposed and investigated. The necessary and suffcient conditions of optimality of the solution are obtained for discrete case of the model.
Завантаження
Посилання
Леонтьев В., Форд Д. Межотраслевой анализ структуры экономики на окружающую среду // Экономика и математические методы.–1972.–8, N3.– C.370-400.
Ляшенко I.М. Економiко-математичнi методи та моделi сталого розвитку.–К.: Вища школа, 1999.–236 с.
Васильев Ф.П. Численные методы решения экстремальных задач.–М.: Наука, 1980.–520 с.
Пропой А.И. Элементы теории оптимальных дискретных процессов.–М.: Наука, 1973.–256 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).