ПРО НАБЛИЖЕННЯ ПЕРIОДИЧНИХ ФУНКЦIЙ КЛАСУ IНТЕРПОЛЯЦIЙНИМИ ТРИГОНОМЕТРИЧНИМИ ПОЛIНОМАМИ З ПАРНОЮ КIЛЬКIСТЮ ВУЗЛIВ НА ПЕРIОДI
Анотація
Отримано асимптотичнi рiвностi для верхнiх меж вiдхилень тригонометричних полiномiв , якi iнтерполюють функцiю в 2n точках на перiодi, на класах .
Завантаження
Посилання
Степанец А.И. Методы теории приближения. – Киев: Ин-т математики НАН Украины, 2002. – Ч. I. – 427 с.
Кушпель А. К. Об одном методе приближения периодических функций // Укр. матем. журн. – 1984. – 36, №6. С.774 –776.
Никольский С. М. Приближение периодических функций тригонометрическими многочленами
//Трудыматематическогоин-таим.В.А.Стеклова АН СССР – 1945. – 15. – С.1–75.
Корнейчук Н. П. Об асимптотической оценке при приближении периодических функций, удовлетворяющих условий Липшица, интерполяционными многочленами с равноотстоящими узлами // Укр. матем. журн. – 1961. – 13, №1. С.100 –106.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).