ПРО ЗВ’ЯЗОК МIЖ ФУНДАМЕНТАЛЬНИМИ РОЗВ’ЯЗКАМИ ПАРАБОЛIЧНИХ РIВНЯНЬ I РIВНЯНЬ З ДРОБОВИМИ ПОХIДНИМИ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ
Анотація
На основi зв’язку мiж функцiями Грiна задачi Кошi для параболiчних рiвнянь i вiдповiдних рiвнянь з дробовими похiдними визначаються i оцiнюються компоненти фундаментального розв’язку рiвнянь зi змiнними коефiцiєнтами, модуль неперервностi яких задовольняє умову Дiнi. Встановлюється коректнiсть задач Дiрiхле i Неймана для фрактального рiвняння дифузiї.
Завантаження
Посилання
С.Д. Эйдельман. Параболические системы. – М.: Наука, 1964. – 444 с.
А.Н.Тихонов,А.А.Самарский.Уравненияматематической физики. – М.: Гостехиздат, 1953. – 680 с.
S.D. Eidelman, S.D. Ivasyshen, A.N. Koshubei. Analytic methods in the theory of differential and pseudo-differential equation of parabolic type // Operator Theory: Adv. and Appe. – 2004. – 152. – 390 p.
А.Н.Кочубей.Диффузиядробногопорядка// Дифференциальные уравнения. – 1990. – 24, №4. – С. 485–492.
М.I. Матiйчук. Параболiчнi та елiптичнi задачi у просторах Дiнi. – Чернiвцi: ЧНУ, 2010. – 248 с.
М.I. Матiйчук. Про зв’язок мiж фундаментальними розв’язками параболiчних рiвнянь i рiвнянь з дробовими похiдними // Буковинський математичний журнал. – 2016. 4, № 3-4. – C. 101-114.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).