ПРО ЗБIЖНIСТЬ БАГАТОВИМIРНОГО J-ДРОБУ З НЕРIВНОЗНАЧНИМИ ЗМIННИМИ
Анотація
У роботi дослiджується збiжнiсть багатовимiрного J-дробу з нерiвнозначними змiнними, який є розвиненням кратного степеневого ряду. Встановлено ознаки збiжностi такого дробу у випадку комплексних коефiцiєнтiв i дослiджено їх збiжнiсть у випадку дiйсних частинних чисельникiв.
Завантаження
Посилання
Антонова Т.М. Багатовимiрне узагальнення теореми про параболiчнi областi збiжностi неперервних дробiв // Мат. методи та фiз.-мех. поля. — 1999. — Т. 42, № 4. — С. 7–12.
Антонова Т.М., Боднар Д.I.Областiзбiжностi гiллястих ланцюгових дробiв спецiального вигляду // Теорiя наближення функцiй та її застосування: Працi Iн-ту матем. НАН України. — 2000. — Т. 31. — С. 19–32.
Баран О.Є. Наближення функцiй багатьох змiнних гiллястими ланцюговими дробами з нерiвнозначними змiнними. Дис. ... канд. фiз.-мат. наук за спец. 01.01.01 — матем. аналiз. — Львiв: IППММ iм. Я.С. Пiдстригача НАН України, 2014. — 166 с.
Боднар Д.И. Ветвящиеся цепные дроби. — К.: Наукова думка, 1986. — 176 с.
Дмитришин Р.I. Ефективна ознака збiжностi деякого гiллястого ланцюгового дробу з нерiвнозначними змiнними // Наук. вiсн. Чернiвецького у-ту: Збiрник наук. праць. Вип. 374. Матем. — 2008. — С. 44–49.
Дмитришин Р.I. Про деякi областi збiжностi багатовимiрногоJ-дробузнерiвнозначнимизмiнними // Мат. вiсник НТШ. — 2011. — Т. 8. — С. 69–77.
Дмитришин Р.I. Про збiжнiсть багатовимiрного g-дробу з нерiвнозначними змiнними // Мат. методи та фiз.-мех. поля. — 2005. — Т. 48, № 4. — С. 87–92.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).