ПЕРЕТВОРЕННЯ БЕССЕЛЛЯ У ПРОСТОРАХ ТИПУ
Анотація
Доведено аналог загальної теореми про перетворення Фур’є просторiв типу у випадку iнтегрального перетворення Бесселя, визначеного на парних функцiях з просторiв типу . Як наслiдок отримано твердження про перетворення Бесселя узагальнених просторiв типу .
Завантаження
Посилання
Гельфанд И.М., Шилов Г.Е. Пространства основных и обобщенных функций. – М.: Физматгиз, 1958. – 307 с.
Дрiнь С.С., Дрiнь I.I. Перетворення Фур’єБесселя просторiв типу S та S′ // Наук. вiсник Чернiвецького ун-ту: Зб. наук. пр. Вип.160. Математика. – Чернiвцi, Рута, 2003. – С. 50–59.
Крехивский В.В. Преобразования ФурьеБесселя классов целых функций, убывающих на действительной оси. // Нелинейные дифференциальные уравнения в прикладных задачах: Сб. науч. тр. – Киев: Ин-т математики АН УССР. – 1984. – С. 124–128.
Гельфанд И.М., Шилов Г.Е. Некоторые вопросы теории диференциальных уравнений. – М.: Физматгиз, 1958. – 274 с.
Гуревич Б.Л. Некоторые пространства основных и обобщенных функций и проблема Коши для конечно-разностныхсхем//Докл.АНСССР–1954. – Т.99, №6. – C. 893–896.
Готинчан Т.I., Атаманюк Р.М. Рiзнi форми означення просторiв типу W // Наук. вiсник Чернiвецького ун-ту: Зб. наук. пр. Вип.111. Математика. – Чернiвцi, Рута, 2001. – С. 21–26.
Корн Г., Корн Т. Справочник по математике для научных работников и инженеров. Определения,теоремы,формулы.ПереводсанглийскогоИ.Г. Арамановича, А.М. Березмана, И.А. Вайнштейна, Л.З. Румшинского и Л.Я. Цлафа. Под общей редакцией И.Г. Арамановича. Издание второе. – М.: Наука, 1970. – 720 с.
Житомирский Я.И. Задача Коши для систем линейных уравнений в частных производных с дифференциальными операторами типа Бесселя // Математический сборник. – 1955. – Т.36 (78), №2. – С. 299–310
Левитан Б.И. Разложение по функциям Бесселя в ряды и интегралы Фурье//Успехимат.наук. – 1951. – Т.6, вып.2. – С. 102–143.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).