ДВОТОЧКОВА КРАЙОВА ЗАДАЧА ДЛЯ СИСТЕМИ З БАГАТЬМА ПЕРЕТВОРЕНИМИ АРГУМЕНТАМИ
Анотація
Чисельно-аналiтичним методом дослiджується питання iснування та наближеної побудови розв’язку крайової задачi для системи диференцiальних рiвнянь iз скiнченною кiлькiстю перетворених аргументiв у випадку лiнiйних двоточкових крайових умов.
The question of existence and approximate construction of a boundary value problem solution for a differential equations system with finite quantity of transformed arguments and linear twopoint boundary conditions is investigated by the numerical-analytical method.
Завантаження
Посилання
Самойленко А.М., Ронто Н.И. Численноаналитическиеметодыисследованияпериодических решений. – К.: Вища шк., 1976. – 180 с.
Самойленко А.М., Ронто Н.И. Численноаналитические методы исследования решений краевых задач. – К.: Наук. думка, 1985. – 224 с.
Самойленко А.М., Ронто Н.И. Численноаналитические методы в теории краевых задач обыкновенных дифференциальных уравнений. – К.: Наук. думка, 1992. – 280 с.
Pонто Н.И., Самойленко А.М., Трофимчук С.И. Tеория численно-аналитического метода: достижения и новые направления развития. III // Укр. мат. журн. – 1998. – Т. 50, N 7. – С. 960-979.
Фiлiпчук М.П. Метод усереднення в крайових задачах для диференцiальних рiвнянь з вiдхиленим аргументом:Дис....канд.фiз.-мат.наук.–Чернiвцi, 1999. – 142 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).