КРИТЕРIЙ IСНУВАННЯ НЕТРИВIАЛЬНИХ КВАЗIПОЛIНОМНИХ РОЗВ'ЯЗКIВ ОДНОРIДНОЇ ДВОТОЧКОВОЇ ЗАДАЧI ДЛЯ РIВНЯННЯ IЗ ЧАСТИННИМИ ПОХIДНИМИ
Анотація
Знайдено необхiднi та достатнi умови iснування нетривiальних квазiполiномних розв'язкiв однорiдного рiвняння iз частинними похiдними другого порядку за часом та загалом нескiнченного порядку за s ∈ просторовими змiнними зi сталими комплексними коефiцiєнтами, що задовольняють однорiднi локальнi двоточковi умови. Iснування таких розв'язкiв забезпечується умовою множина нулiв характеристичного визначника задачi не є порожньою.
The necessary and sufficient conditions of existence of the nontrivial quasipolynomial solutions of homogeneous partial differential equation of second order in time variable and generally infinite order in s ∈ spatial variables with constant complex coefficients that satisfy homogeneous local two-point conditions is established. The existence of these solutions is provided by the condition that the set of zeroes of characteristic determinant of problem is not empty.
Завантаження
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).