ЗАСТОСУВАННЯ ТВІРНИХ ФУНКЦІЙ В ЗАДАЧАХ ПРО РОЗМІЩЕННЯ N ШАХМАТНИХ ФІГУР
Анотація
Твiрна функцiя — це структура, яка тiсно пов’язана з числовою послiдовнiстю, i дозволяє нам манiпулювати послiдовнiстю як єдиною сутнiстю з метою її кращого розумiння. Грубо кажучи, твiрнi функцiї перетворюють проблеми про послiдовностi в проблеми про функцiї. Вони забезпечують систематичний спосiб кодування послiдовностей чисел або iнших комбiнаторних об’єктiв, дозволяючи вишукано розв’язувати складнi проблеми в рiзних математичних областях. У цiй статтi ми розглянули ряд проблем, пов’язаних iз розмiщенням
Завантаження
Посилання
[1] P, S.S., 2011. New decision rules for exact search in n-queens. J. Global Optim. 497–514.
[2] Kryvyi L. Discrete mathematics. 2nd edition Kyiv: Bukrek, 2017. 568 p.
[3] Dudeney H. E. "Bishops–Unguarded" and "Bishops–Guarded.". Amusements in Mathematics. 1970. Vol. 297, 298. P. 88–89.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).