НЕЛОКАЛЬНА БАГАТОТОЧКОВА ЗА ЧАСОМ ЗАДАЧА ДЛЯ ЕВОЛЮЦIЙНИХ ПСЕВДОДИФЕРЕНЦIАЛЬНИХ РIВНЯНЬ IЗ ЗМIННИМИ СИМВОЛАМИ

А. О. Широковських

Анотація


Даються означення та властивостi фундаментального розв’язку нелокальної багатоточкової за часом задачi для еволюцiйних рiвнянь iз псевдодиференцiальними операторами, побудованими за змiнними символами. Встановлюється розв’язнiсть багатоточкової задачi в просторах типу W, дається iнтегральне зображення розв’язку.


There are given definitions and properties of fundamental solution for nonlocal multipoint with respect to time problem for evolution equations with pseudo-differential operators constructed at variable symbols. The solvability of multipoint problem in the W type spaces is installed and the integral image interpretation of solution is given.


Повний текст:

PDF

Посилання


Нахушев А.М. Уравнения математической биологии / А.М. Нахушев. –М.: Высшая школа, 1995. – 301 с.

Белавин И.А. Математическая модель глобальных демографических процессов с учетом пространственного распределения /И.А. Белавин, С.П. Капица,С.П.Курдюмов//Журн.вычислит.матем. и мат. физики. – 1988. – Т.38, N6. – С. 885-902.

Дезин А.А. Общие вопросы теории граничных задач / А.А. Дезин. –М.: Наука, 1980. – 208 с.

Романко В.К. Граничные задачи для одного класса дифференциальных операторов / В.К. Романко // Дифференц. уравнения. – 1974. – Т. 10, N11. – С. 117-131.

Романко В.К. Нелокальные граничные задачи для некоторых систем уравнений / В.К. Романко // Матем. заметки. – 1985. – Т. 37, N7. – С. 727-733.

Макаров А.А.Существованиекорректнойдвухточечной краевой задачи в слое для систем псевдодифференциальныхуравнений/А.А.Макаров// Дифференц.уравнения.–1994. –Т.30,N1.–С.144150.

Чесалин В.И. Задача с нелокальными граничными условиями для абстрактных гиперболических уравнений / В.И. Чесалин // Дифференц. уравнения. – 1979. – Т.15, N11. – С. 2104-2106.

Илькив В.С. Некоторая нелокальная двухточечная задача для систем уравнений с частными производными / В.С. Илькив, Б.И. Пташник // Сиб. мат. журн. – 2005. – Т.46, N1. – С. 119-129.

Lazetic N.L. On classical solutions of mixed boundary problems for one-dimensional parabolic equation of second order / N.L. Lazetic // Pablications de Institut Mathematique. – 2000. – Vol.67. – Pp. 5375.

Chabrowski J. On the non-local problems with a functional for parabolic equation / J. Chabrowski // Funkcialaj Ekvacioj. – 1984. – Vol.27. – Pp. 101-123.

Bouziani A. Probleme mixed avec conditions integrales pour une class d’equations paraboliques / A. Bouziani, N.E. Benouar // C.R. Acad. Sci. Paris. Ser. J. – 1995. – Vol.321. – Pp. 1177-1182.

Гельфанд И.М. Некоторые вопросы теории дифференциальных уравнений / И.М. Гельфанд, Г.Е. Шилов. –М.: Физматгиз, 1958. – 274 с.

Гуревич Б.Л. Некоторые пространства основных и обобщенных функций и проблема Коши для конечно-разностных схем / Б.Л. Гуревич // Докл. АН СССР. – 1954. – Т.99, N6. – С. 893-896.

Гельфанд И.М. Пространства основных и обобщеных финкций / И.М. Гельфанд, Г.Е. Шилов. –М.: Физматгиз, 1958. – 307 с.

Городецький В.В. Задача Кошi для еволюцiйних рiвнянь з операторами диференцiювання нескiнченного порядку / В.В. Городецький, О.М. Ленюк // Вiсник Київського ун-ту. Серiя: фiз.-мат. науки. – 2000. – Вип.4. – С. 65-70.

Городецький В.В. Еволюцiйнi псевдодиференцiальнi рiвняння в злiченно-нормованих просторах / В.В. Городецький, О.В. Мартинюк. –Чернiвцi: Технодрук, 2016. – 340 с.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.