Про деякi узагальнення мультиплiкативних операторiв на просторi H(G)

  • Yu. S. Linchuk Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Ключові слова: простір аналітичних функцій, мультиплікативні функціонали, мультиплікативні оператори, операторні рівняння

Анотація

Описано всі набори лінійних операторів, які діють з одного простору функцій, аналітичних в довільній області комплексної площини, в інший аналогічний простір і задовольняють узагальнене мультиплікативне операторне співвідношення для довільної скінченної кількості множників.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Посилання

References
[1] Nandakumar N.R. Ring homomorphisms on H(G). Int. J. Math. Math. Sci. 1990, 13 (2), 393-396.
doi:10.1155/S016117129000059X
[2] Nandakumar N.R. Ring homomorphisms on algebras of analytic functions. Ann. Univ. Mariae Curie-
Sklodowska, Sect A. 1990, 44, 37-43.
[3] Garnett J.B. Bounded analytic functions, Graduate texts in mathematics 236. Springer-Verlag, New
York, 2007. doi:10.1007/0-387-49763-3
[4] Linchuk Yu.S. On a generalization of Rubel’s equation. Int. J. Math. Anal. 2015, 9 (5), 231-236.
doi:10.12988/ijma.2015.412405
[5] Linchuk Yu.S., Linchuk S.S. On generalized Rubel’s equation. Aeq. Math. 2017, 91 (3), 537-545.
doi:10.1007/s00010-017-0467-x
[6] Linchuk Yu.S. On a generalized Rubel’s operator equation. Miskolc. Math. Notes. 2017, 17 (2), 925–930.
doi:10.18514/MMN.2017.1526
[7] Linchuk Yu.S. On Rubel type operator equations on the space of analytic functions. Rend. Circ. Mat.
Palermo (2). 2017, 66 (3), 383–389. doi:10.1007/s12215-016-0263-9
Опубліковано
2019-09-07
Як цитувати
[1]
Linchuk, Y. 2019. Про деякi узагальнення мультиплiкативних операторiв на просторi H(G). Буковинський математичний журнал. 7, 1 (Вер 2019).